Умови доступності КЗ ЦДЮТ для навчання осіб

з особливими освітніми проблемами

В Комунальному закладі «Богодухівський центр дитячої та юнацької творчості» Богодухівської міської ради Харківської області створені сприятливі умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами, у тому числі й дітей з інвалідністю, забезпечення їх безперешкодним доступом до всіх приміщень закладу, а саме:

  • у наявності пандус та кнопка виклику;
  • виконано капітальний ремонт туалетних кімнат;
  • виконано поточний ремонт гурткових кімнат.

Усі  приміщення закладу мають природне освітлення. Світло на робочі місця падає ліворуч. При оздоблені навчальних приміщень враховано такі вимоги: стіни світлих тонів; меблі, парти – кольору натурального дерева, стелі, двері, віконні рами – білі. Розташування меблів і обладнання, декоративних рослин сприяє максимальному використанню денного світла і рівномірному освітленню приміщень. З вересня по травень у приміщеннях рівень освітлення підвищується за допомогою штучного освітлення – люмінесцентних ламп. У закладі дотримується повітряно – тепловий режим. Приміщення  обладнані системами центрального опалення та вентиляції, що забезпечують сприятливі мікрокліматичні умови внутрішнього середовища. Чистота повітря у закладі забезпечується регулярністю вологого прибирання, використанням всіх видів провітрювання (наскрізне, кутове, однобічне).

Навчальні меблі гурткових відповідають віковим та морфофункціональним особливостям дітей, враховується специфіка освітнього процесу.

Територія КЗ ЦДЮТ підтримується в належному стані.

Територія, будівля, приміщення належно художньо-естетично оформлені.