Главная | Регистрация | Вход | RSSСубота, 15.12.2018, 21:28

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Наші досягнення

 

 

Досягнення учнівського колективу у 2017 році

- Акуліч Алеся, учениця гуртка "Образотворче мистецтво", керівник Бобрик В.Д., нагороджена Дипломом учасника обласного відкритого фестивалю дитячої художньої творчості "Таланти третього тисячоліття";

- Вакуленко Марина, учениця гуртка "Образотворче мистецтво", керівник Бобрик В.Д., нагороджена Дипломом учасника обласного відкритого фестивалю дитячої художньої творчості "Таланти третього тисячоліття";

- Рябка Радміла, учениця гуртка "Образотворче мистецтво", керівник Бобрик В.Д., нагороджена Дипломом учасника обласного відкритого фестивалю дитячої художньої творчості "Таланти третього тисячоліття";

- Селезньова Ангеліна, учениця гуртка "Образотворче мистецтво", керівник Бобрик В.Д., нагороджена Дипломом учасника обласного відкритого фестивалю дитячої художньої творчості "Таланти третього тисячоліття";

- Рисцова Оксана, учениця гуртка "Образотворче мистецтво", керівник Бобрик В.Д., нагороджена Дипломом учасника обласного відкритого фестивалю дитячої художньої творчості "Таланти третього тисячоліття";

- Тризна Руслана, учениця гуртка "Образотворче мистецтво", керівник Бобрик В.Д., нагороджена Дипломом учасника обласного відкритого фестивалю дитячої художньої творчості "Таланти третього тисячоліття";

- Кулініч Аліна, учениця гуртка "Образотворче мистецтво", керівник Бобрик В.Д., нагороджена Дипломом учасника обласного відкритого фестивалю дитячої художньої творчості "Таланти третього тисячоліття";

- Єремєєва Даяна, учениця гуртка "Образотворче мистецтво", керівник Бобрик В.Д., нагороджена Дипломом учасника обласного відкритого фестивалю дитячої художньої творчості "Таланти третього тисячоліття";

- Колмикова Кароліна, учениця гуртка "Образотворче мистецтво", керівник Бобрик В.Д., нагороджена Дипломом учасника обласного відкритого фестивалю дитячої художньої творчості "Таланти третього тисячоліття";

- колектив вихованців нагороджений Подякою Комунального закладу "Харківський обласний палац дитячої та юнацької творчості" за активну участь в обласній виставці-конкурсі "Українська Великодня писанка";

- Шеремет Діана, вихованка гуртка "Народна творчість", керівник Безугла І.М. нагороджена Дипломом Комунального закладу "Харківський обласний палац дитячої та юнацької творчості" за І місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу "Знай і люби свій край", техніка "художня вишивка", молодша вікова категорія; 

- Векленко Тарас, вихованець гуртка "Чарівна намистинка", керівник Усатенко О.В. нагороджений Грамотою Комунального закладу "Харківський обласний палац дитячої та юнацької творчості" за активну участь в обласній виставці-акції "SOS вернісаж, або друге життя відходів";

- танцювальний колектив "Радість", керівник Васильєва О.М. нагороджений Подякою голови Богодухівської районної державної адміністрації Шарова В.А. та голови Богодухівської районної ради Панова С.Ф. за активну участь у Фестивалі української пісні "Молоді таланти Харківщини" в рамках ХХ ювілейного фестивалю "Весняні дзвіночки";

- гурток "Народна творчість", керівник Безугла І.М. нагороджений Подякою голови Богодухівської районної державної адміністрації Шарова В.А. та голови Богодухівської районної ради Панова С.Ф. за активну участь у Фестивалі української пісні "Молоді таланти Харківщини" в рамках ХХ ювілейного фестивалю "Весняні дзвіночки";

- гурток "Чарівна намистинка", керівник Усатенко О.В. нагороджений Подякою голови Богодухівської районної державної адміністрації Шарова В.А. та голови Богодухівської районної ради Панова С.Ф. за активну участь у Фестивалі української пісні "Молоді таланти Харківщини" в рамках ХХ ювілейного фестивалю "Весняні дзвіночки";

- танцювальний колектив "Радість", керівник Васильєва О.М. -  лауреат ІІ ступеню хореографічного фестивалю-конкурсу "SUNFLOWER& EUROPEAN FESTIVAL", композиція "День у дитячому садочку";

- танцювальний колектив "Дзвіночок", керівник Курко-Дерябіна А.В. -  лауреат ІІ ступеню ІІІ європейського міжнародного хореографічного фестивалю-конкурсу "EUROPEAN REVOLUTION", в номінації "сучасний естрадний танок", композиція  "День у дитячому садочку";

- Точоний Єгор, вихованець вокальної студії "Перлина", керівник Савченко В.Г. - ІІІ місце в обласному відкритому фестивалі дитячої художньої творчості "Таланти третього тисячоліття" в номінації "Вокальне мистецтво" за напрямом "сольний вокал", вікова категорія 7-10 років;

- Сергієнко Віта, нагороджена Грамотою Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна за кращу доповідь на секції "Г.С.Сковорода: життя, творчість, погляди" ХІ Всеукраїнської філософської історико-краєзнавчої конференції учнівської молоді "Пізнай себе, свій рід, свій нарід", присвяченої 295-річчю від дня народження Г.С.Сковороди, керівник Астапова Я.В.;

- Сергієнко Віта - переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України,секція філософія, базовий предмет - історія України, керівник Астапова Я.В.;

- Сергієнко Віта - переможець І туру ХLII обласної геолого-геологічної олімпіади, керівник Астапова Я.В.;

- танцювальний колектив "Дзвіночок", керівник Курко-Дерябіна А.В. - срібний лауреат ІІІ міжнародного фестивалю танцю "SOUL FEST", номінація "народний стилізований танок", танок "України - це ми";

- танцювальний колектив "Дзвіночок", керівник Курко-Дерябіна А.В. - бронзовий лауреат ІІІ міжнародного фестивалю танцю "SOUL FEST", номінація "естрадний танок", танок "Жадина";

- Кулініч Аліна, вихованка гуртка "Образотворче мистецтво", керівник Бобрик В.Д. - ІІ місце в обласній виставці-конкурсі "Різдвяна писанка", за номінацією "Монастирська писанка";

- Сергієнко Віта - нагороджена Грамотою Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна за кращу доповідь на секції "Г.С.Сковорода: життя, творчість, погляди" ХІ Всеукраїнської філософської конференції учнівської молоді "Пізнай себе, свій рід, свій нарід", присвячений 295-річчю від Дня народження Г.С.Сковороди, керівник Астапова Я.В.

Досягнення учнівського колективу у 2016 році

- Шеремет Діана, вихованка гуртка "Народна творчість", керівник Безугла І.М. - ІІІ місце в обласній виставці юних природоохоронців "Зимовий вернісаж - 2016", за номінацією "Оригінальність оформлення новорічної флористичної композиції";

- Сергієнко Віта, - переможець обланого етапу Всеукраїнської експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна", керівник Астапова Я.В.;

- хореографічна композиція "Муха-Цокотуха", танцювального колективу "Радість", керівник Васильєва О.М. - ІІІ місце у Міжнародному фестивалі-конкурсі "SUNELOWER FEST";

- хореографічна композиція "Малюки-олівці" танцювального колективу "Дзвіночок", керівник Курко-Дерябіна А.В. - ІІ місце у європейському міжнародному хореографічному фестивалі-конкурсі "EUROPEAN KIDS AWARDS";

-  хореографічна композиція "Маленькі зірочки" танцювального колективу "Радість", керівник Васильєва О.М. - ІІ місце у європейському міжнародному хореографічному фестивалі-конкурсі "EUROPEAN KIDS AWARDS";

- танцювальний колектив "Дзвіночок", керівник Курко-Дерябіна А.В. композиція "Сороконіжки" - І місце у третьому міжнародному фестивалі-конкурсі "EUROPEAN SHOW DANCE FESTIVAL";

- танцювальний колектив "Дзвіночок", керівник Курко-Дерябіна А.В. композиція "Магазин іграшок" - ІІ місце у третьому міжнародному фестивалі-конкурсі "EUROPEAN SHOW DANCE FESTIVAL";

- танцювальний колектив "Дзвіночок", керівник Курко-Дерябіна А.В. композиція "Малюки" - ІІІ місце у третьому міжнародному фестивалі-конкурсі "EUROPEAN SHOW DANCE FESTIVAL";

- танцювальний колектив "Дзвіночок", керівник Курко-Дерябіна А.В. композиція "Іспанський" - ІІІ місце у третьому міжнародному фестивалі-конкурсі "EUROPEAN SHOW DANCE FESTIVAL";

- Астахова Олена, вихованка вокальної студії "Перлина", керівник Савченко В.Г., нагороджена Дипломом конкурсу "Міс фотомодель 2016";

- танцювальний колектив "Дзвіночок", керівник Курко-Дерябіна А.В. - лауреат І ступеню Харківського благодійного міжнародного конкурсу "Країна мрій", в номінації "хореографія";

- танцювальний колектив "Радість", керівник Васильєва О.М., - лауреат І ступеню Всеукраїнського фестивалю-конкурсу танцювального шоу " Motor Fest", в номінації "естрадний танок", вікова група 7-9 років;

- танцювальний колектив "Радість", керівник Васильєва О.М., - фіналісти Всеукраїнського телевізійного проекту "Взірець таланту";

- Юферев Андрій, вихованець гуртка "Український сувенір", - переможець Всеукраїнської виставки-конкурсу "Український сувенір", м.Київ;

- Щербак Софія, вихованка Богодухівського центру дитячої та юнацької творчості, керівник Соловйова О.О. нагороджена Дипломом учасника обласної історико-краєзнавчої пошукової експедиції учнівської молоді "Чорнобиль: події, долі, пам`ять";

- танцювальний колектив "Радість", керівник Васильєва О.М. нагороджений Дипломом учасника ХХ відкритого фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості "Музи і діти", в номінації "хореографія";

- колектив вихованців Богодухівського центру дитячої та юнацької творчості нагороджений Подякою Комунального закладу "Харківський обласний палац дитячої та юнацької творчості" за активну участь в обласній виставці-конкурсі "Різдвяна писанка";

- гурток "Український сувенір", учасник обласної виставки юних природоохоронців "Зимовий вернісаж-2016" нагороджений Грамотою Президії Харківської обласної ради Українського товариства охорони природи за високий рівень виконання роботи, значний особитий внесок у справу збереження хвойних лісів Харківщини;

- Гузіна Ірина, вихованка Богодухівського центру дитячої та юнацької творчості, керівник Соловйова О.О. нагороджена Грамотою Комунального закладу "Харківська обласна станція юних туристів" Харківської обласної ради за активну участь у Х Всеукраїнській філософській історико-краєзнавчій конференції учнівської молоді "Пізнай себе, свій рід, свій нарід";

Досягнення учнівського колективу у 2015 році

- Гурток "Український сувенір", керівник Шевченко Г.Х., учасник обласної виставки юних природоохоронців "Зимовий вернісаж- 2016,  нагороджений Грамотою президії Харківської обласної ради Українського товариства охорони природи за високий рівень виконання роботи, значний особистий внесок у справу збереження хвойних лісів Харківщини;

Кальченко Тетяна, вихованка гуртка "Чарівна намистинка", керівник Усатенко О.В. нагороджена Грамотою Комунального закладу "Харківський обласний палац дитячої та юнацької творчості" за перемогу в обласному (заочному) етапі новорічно-різдвяної виставки "Новорічна композиція";

- Векленко Тарас, вихованець гуртка початкового технічного моделювання, керівник Усатенко О.В., нагороджений Дипломом Комунального закладу "Харківський обласний палац дитячої та юнацької творчості" за перемогу в обласній виставці-конкурсі робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання у номінації "Сувеніри";

Шеремет Діана, вихованка гуртка "Народна творчість", керівник Безугла І.М. нагороджена Дипломом Комунального закладу "Харківський обласний палац дитячої та юнацької творчості"за перемогу в обласній акції "Молодь за здоровий спосіб життя", в номінації "Роботи з природного матеріалу", середня вікова група;

- танцювальний колектив "Дзвіночок", керівник А.Курко-Дерябіна нагороджений Дипломом ІІ ступеню в номінації "хореографія", вікова категорія 13-15 років, за участь у міжнародному конкурсі "Країна мрій";

- танцювальний колектив "Дзвіночок", керівник А.Курко-Дерябіна нагороджений Дипломом ІІ ступеню в номінації "хореографія", вікова категорія 9-10 років, за участь у міжнародному конкурсі "Країна мрій";

- танцювальний колектив "Дзвіночок", керівник А.Курко-Дерябіна нагороджений Дипломом ІІ ступеню в номінації "хореографія", вікова категорія 6-8 років, за участь у міжнародному конкурсі "Країна мрій";

- танцювальний колектив "Дзвіночок", керівник А.Курко-Дерябіна нагороджений Дипломом ІІІ ступеню в номінації "хореографія", вікова категорія 4-5 років, за участь у міжнародному конкурсі "Країна мрій";

- танцювальний колектив "Дзвіночок", керівник А.Курко-Дерябіна нагороджений Дипломом за ІV місце у фестивалі ідейного танцю;

- Гузєватий Владислав, учень гуртка інформатики нагороджений Дипломом  Комунального закладу "Харківський центр дослідницько-експериментальної діяльності "Будинок учителя" за активну участь у XIV регіональній науково-технічній конференції довузівської молоді "Молодь, наука, технології: Хімія і фізика в сучасних технологіях" (секція "Інформаційні технології");

- гурток "Юні друзі природи", керівник Місяк З.Д. нагороджений грамотою Комунального закладу "Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості" за змістовну практичну природоохоронну-пропагандистську роботу у рамках обласного етапу Всеукраїнської природоохоронної акції "Птах року -2015";

- танцювальний колектив "Радість", керівник Васильєва О.М. - ІІІ місце в обласному відкритому фестивалі дитячої художньої творчості "Таланти третього тисячоліття";

- танцювальний колектив "Радість", керівник Васильєва О.М. - переможець ХІІІ обласного фестивалю танцю "Слобожанські барви";

 Шеремет Діана, вихованка гуртка "Народна творчість", керівник Безугла І.М. - ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва "Знай і люби свій край";

- колектив вихованців центру творчості нагороджено Подякою Комунального закладу "Харківський обласний палац дитячої та юнацької творчості" за активну участь в обласномуетапі Міжнародного українсько-литовського конкурсу плакатів, малюнків і фотографій "Дружать діти на планеті";

- Степика Владислав, вихованець центру творчості, учень Гутянської ЗОШ І-ІІІ ст. - І місце  в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості "Наш пошук і творчість - тобі Україно!";

- Шеремет Діана, вихованка гуртка "Фантазії з бісеру", керівник Безугла І.М. - ІІІ місце в обласній виставці-конкурсі "Українська Великодня писанка", техніка "Монастирська писанка", молодша вікова категорія;

- Тризна Тетяна, вихованка центру творчості, учениця Губарівського НВК нагороджена Грамотою Комунального закладу "Харківський обласний палац дитячої та юнацької творчості" та Екологічної громадської організації школярів та учнівської молоді "Екоцентр" за активну участь  у виставці-акції до Міжнародного Дня  Землі-2015 "SOS вернісаж, або друге життя відходів";

- колектив вихованців центру творчості (керівники Безугла І.М., Геращенко С.П.) нагороджено Подякою Комунального закладу "Харківський обласний палац дитячої та юнацької творчості" за активну участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу української народної іграшки;

- гурток "Юні друзі природи", керівник Місяк З.Д. - переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт "Юний дослідник";

- танцювальний колектив "Дзвіночок", керівник А.Курко-Дерябіна - ІІ місце у Всеукраїнскому фестивалі танцю "SOUL FEST", вікова категорія до 7 років, номінація "вільна танцювальна", танок "Варенье";

- танцювальний колектив "Дзвіночок", керівник А.Курко-Дерябіна - ІІ місце у Всеукраїнскому фестивалі танцю "SOUL FEST", вікова категорія 11-13 років, номінація "сюжетно-образний танок" "Світ і тьма";

- танцювальний колектив "Дзвіночок", керівник А.Курко-Дерябіна - ІІІ місце у Всеукраїнскому фестивалі танцю "SOUL FEST", вікова категорія до 7 років, номінація "сюжетно-образний танок" "Сонечко";

- танцювальний колектив "Дзвіночок", керівник А.Курко-Дерябіна - ІІІ місце у Всеукраїнскому фестивалі танцю "SOUL FEST", вікова категорія до 8-10 років, номінація "сюжетно-образний танок" "Вася Василек";

- Остахова Олена, вихованка вокальної студії "Перлина", керівник Віра Савченко нагороджена дипломом учасника "KINDER MIX ШОУ" в рамках міжнародного конкурсу-фестивалю "Щасливі долоні" талановитих дітей-сиріт;

 Щербак Софія, вихованка Богодухівського центру дитячої та юнацької творчості Богодухівської районної ради Харківської області (керівник Соловйова Олена Олексіївна)- призер І обласного (відбіркового) етапу Всеукраїнського фестивалю "В об`єктиві натураліста" в номінації "Краща фоторобота";

       - Гузіна Ірина, вихованка центру творчості, керівник Соловйова О.О. - нагороджена грамотою КЗ "Харківська обласна стація юних туристів" за активну участь у ІХ Всеукраїнській філософській історико-краєзнавчій         конференції учнівської молоді "Піднай себе, свій рід, свій нарід";

- колектив вихованців гуртка "Фантазії з бісеру" нагороджений Подякою Комунального закладу "Харківський обласний палац дитячої та юнацької творчості" за активну участь в обласній виставці-конкурсі "Різдвяна писанка", керівник Безугла І.М.;

        - Напрієнко Даніл, учень гуртка "Бісероплетіння", керівник Усатенко О.В. - ІІ місце в обласній виставці юних природоохорнців "Зимовий вернісаж";

 

Пошук
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
  • Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

  • Відділ освіти Богодухівської РДА
  • Мова сайту

    Copyright by DimK@ © 2018
    Безкоштовний хостинг uCoz