Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 17.02.2019, 06:36

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Наші досягнення

 

 

Досягнення учнівського колективу у 2018 році

- Акуліч Алеся, учениця гуртка "Образотворче мистецтво", керівник Бобрик В.Д., нагороджена Дипломом учасника обласного відкритого фестивалю дитячої художньої творчості "Таланти третього тисячоліття";

- Вакуленко Марина, учениця гуртка "Образотворче мистецтво", керівник Бобрик В.Д., нагороджена Дипломом учасника обласного відкритого фестивалю дитячої художньої творчості "Таланти третього тисячоліття";

- Рябка Радміла, учениця гуртка "Образотворче мистецтво", керівник Бобрик В.Д., нагороджена Дипломом учасника обласного відкритого фестивалю дитячої художньої творчості "Таланти третього тисячоліття";

- Селезньова Ангеліна, учениця гуртка "Образотворче мистецтво", керівник Бобрик В.Д., нагороджена Дипломом учасника обласного відкритого фестивалю дитячої художньої творчості "Таланти третього тисячоліття";

- Рисцова Оксана, учениця гуртка "Образотворче мистецтво", керівник Бобрик В.Д., нагороджена Дипломом учасника обласного відкритого фестивалю дитячої художньої творчості "Таланти третього тисячоліття";

- Тризна Руслана, учениця гуртка "Образотворче мистецтво", керівник Бобрик В.Д., нагороджена Дипломом учасника обласного відкритого фестивалю дитячої художньої творчості "Таланти третього тисячоліття";

- Кулініч Аліна, учениця гуртка "Образотворче мистецтво", керівник Бобрик В.Д., нагороджена Дипломом учасника обласного відкритого фестивалю дитячої художньої творчості "Таланти третього тисячоліття";

- Єремєєва Даяна, учениця гуртка "Образотворче мистецтво", керівник Бобрик В.Д., нагороджена Дипломом учасника обласного відкритого фестивалю дитячої художньої творчості "Таланти третього тисячоліття";

- Колмикова Кароліна, учениця гуртка "Образотворче мистецтво", керівник Бобрик В.Д., нагороджена Дипломом учасника обласного відкритого фестивалю дитячої художньої творчості "Таланти третього тисячоліття";

- колектив вихованців нагороджений Подякою Комунального закладу "Харківський обласний палац дитячої та юнацької творчості" за активну участь в обласній виставці-конкурсі "Українська Великодня писанка";

- Шеремет Діана, вихованка гуртка "Народна творчість", керівник Безугла І.М. нагороджена Дипломом Комунального закладу "Харківський обласний палац дитячої та юнацької творчості" за І місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу "Знай і люби свій край", техніка "художня вишивка", молодша вікова категорія; 

- Векленко Тарас, вихованець гуртка "Чарівна намистинка", керівник Усатенко О.В. нагороджений Грамотою Комунального закладу "Харківський обласний палац дитячої та юнацької творчості" за активну участь в обласній виставці-акції "SOS вернісаж, або друге життя відходів";

- танцювальний колектив "Радість", керівник Васильєва О.М. нагороджений Подякою голови Богодухівської районної державної адміністрації Шарова В.А. та голови Богодухівської районної ради Панова С.Ф. за активну участь у Фестивалі української пісні "Молоді таланти Харківщини" в рамках ХХ ювілейного фестивалю "Весняні дзвіночки";

- гурток "Народна творчість", керівник Безугла І.М. нагороджений Подякою голови Богодухівської районної державної адміністрації Шарова В.А. та голови Богодухівської районної ради Панова С.Ф. за активну участь у Фестивалі української пісні "Молоді таланти Харківщини" в рамках ХХ ювілейного фестивалю "Весняні дзвіночки";

- гурток "Чарівна намистинка", керівник Усатенко О.В. нагороджений Подякою голови Богодухівської районної державної адміністрації Шарова В.А. та голови Богодухівської районної ради Панова С.Ф. за активну участь у Фестивалі української пісні "Молоді таланти Харківщини" в рамках ХХ ювілейного фестивалю "Весняні дзвіночки";

- танцювальний колектив "Радість", керівник Васильєва О.М. -  лауреат ІІ ступеню хореографічного фестивалю-конкурсу "SUNFLOWER& EUROPEAN FESTIVAL", композиція "День у дитячому садочку";

- танцювальний колектив "Дзвіночок", керівник Курко-Дерябіна А.В. -  лауреат ІІ ступеню ІІІ європейського міжнародного хореографічного фестивалю-конкурсу "EUROPEAN REVOLUTION", в номінації "сучасний естрадний танок", композиція  "День у дитячому садочку";

- Точоний Єгор, вихованець вокальної студії "Перлина", керівник Савченко В.Г. - ІІІ місце в обласному відкритому фестивалі дитячої художньої творчості "Таланти третього тисячоліття" в номінації "Вокальне мистецтво" за напрямом "сольний вокал", вікова категорія 7-10 років;

- Сергієнко Віта, нагороджена Грамотою Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна за кращу доповідь на секції "Г.С.Сковорода: життя, творчість, погляди" ХІ Всеукраїнської філософської історико-краєзнавчої конференції учнівської молоді "Пізнай себе, свій рід, свій нарід", присвяченої 295-річчю від дня народження Г.С.Сковороди, керівник Астапова Я.В.;

- Сергієнко Віта - переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України,секція філософія, базовий предмет - історія України, керівник Астапова Я.В.;

- Сергієнко Віта - переможець І туру ХLII обласної геолого-геологічної олімпіади, керівник Астапова Я.В.;

- танцювальний колектив "Дзвіночок", керівник Курко-Дерябіна А.В. - срібний лауреат ІІІ міжнародного фестивалю танцю "SOUL FEST", номінація "народний стилізований танок", танок "України - це ми";

- танцювальний колектив "Дзвіночок", керівник Курко-Дерябіна А.В. - бронзовий лауреат ІІІ міжнародного фестивалю танцю "SOUL FEST", номінація "естрадний танок", танок "Жадина";

- Кулініч Аліна, вихованка гуртка "Образотворче мистецтво", керівник Бобрик В.Д. - ІІ місце в обласній виставці-конкурсі "Різдвяна писанка", за номінацією "Монастирська писанка";

- Сергієнко Віта - нагороджена Грамотою Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна за кращу доповідь на секції "Г.С.Сковорода: життя, творчість, погляди" ХІ Всеукраїнської філософської конференції учнівської молоді "Пізнай себе, свій рід, свій нарід", присвячений 295-річчю від Дня народження Г.С.Сковороди, керівник Астапова Я.В.

 

Пошук
Календар
«  Лютий 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
  • Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

  • Відділ освіти Богодухівської РДА
  • Мова сайту

    Copyright by DimK@ © 2019
    Безкоштовний хостинг uCoz