Матеріально-технічне забезпечення 

Комунальний заклад «Богодухівський центр дитячої та юнацької творчості» має приміщення за  адресою: вул. Троїцька, буд. 15. Навчальні кабінети та адміністративні приміщення КЗ ЦДЮТ розташовані у двохповерховому будинку. Навчальні приміщення обладнані відповідними інженерними мережами та технічним устаткуванням, які забезпечують належні санітарно-побутові умови працюючим та вихованцям. 

До складу навчальних приміщень входять:

  • 3 навчальні кабінети загальною площею 127,7 м2;
  • 3 танцювальні зали загальною площею 244,2 м2;
  • 1 виставкова зала загальною площею 25,0 м2.

Адміністративні приміщення: кабінет директора, методичний кабінет, кімната завгоспа, кімната для обслуговуючого персоналу загальною площею 61,0 м2.

Актова зала  загальною площею 282,0 м2.

 Роздягальні для дітей – 2, загальною площею 24,3 м2.

Всі приміщення КЗ ЦДЮТ відповідають встановленим санітарно-гігієнічним вимогам. Кабінети оснащені необхідним обладнанням, навчальними меблями. Щорічно проводиться косметичний ремонт.    

У приміщеннях є аптечки першої допомоги. Адміністрація і кабінет інформатики та інформаційно-комінікаційних технологій підключені до мережі Інтернет, є телефонний зв'язок.

Навчальні кабінети і коридори оформлені тематичними стендами, які містять корисну для дітей та їх батьків інформацію, організована виставка робіт учнів та оформлені інформаційні стенди з копіями нормативних документів, інформацією про діяльність, про результативність, обладнаний стенд щодо дотримання правил техніки безпеки, пожежної безпеки і охорони праці учасників освітнього процесу.

Розроблено  інструктажі  з техніки  безпеки  для  вихованців. Установа обладнана пандусом.

Матеріально-технічна база дозволяє вести повноцінний освітній процес.